Aktualność
zakaz
2017-06-22
zakaz połowu ryb na Białej Pańieńsiej od 30.06.2017 02.07.2017
zakaz połowu ryb
2017-05-31
zakaz połowuryb na zbiorniku Biała Panieńska do dnia 6.06.2017r ryba dostała antybiotyk bo ryby chorują na pleśniawkę 
wyniki zawodów Biała Panieńska dnia 29-04-2017
2017-05-04
                          sztuki waga

1.Matuszczak Krzysztof 17 3,95
2.Tadeusiak Henryk 4 3,75
3.Ligocki Kazimierz 6 2,25
4.Walczyński Ieneusz 1 1,00
5.Jochan Włodzimierz 6 0,46
6.Kowalczyk Bogumił 22 0,26
7.Graczyk Bernard 3 0,17
8Lipiński Cezary 4 0,10
9.Montelatyc Piotr 0 0
10.Jarzębski Zbigniew 0 0
11.Wierzchowski Maciej 0 0
12.Pawlak Sławomir 0 0
13.Bigosiński Jan 0 0
14.Jakubowski Bolesław 0 0
15.Montelatyc Zdzisław 0 0
OGŁOSZENIE
2017-04-09
sekcja wędkarsa przy kla zaprasza na zawody wędkarskie o puchar przechodni KLA PKS
zawody odbędą się na zbiorniku Biała Pańieńska 
dnia 29.04 sobota 
w godz 6:00-13:00
Po zakończonych zawodach zapraszamy na gorący posiłek 


zawody spławikowe gruntowe na jedną wędke 
wpisowe 20zł

zapisy przyjmuje 
Jerzy Mastysiak tel 603-064-764 (myjnia)
ogłłoszenie
2017-04-09
W dniu 18.02.2017
odbyły się wybory
1.Matysiak Jerzy-przew sekcji
2.Sadłowski Mirosław-w-ce przewodniczący 
3.Linkowski Dariusz-skarbnik
4.Telma Krzysztof-sekretarz 
5.Pawlak Sławomir-członek



11.03.2017
sadzenie drzew 
prace porządkowe 
30.03.2017
zarybianie
wpuszczono 150kg karpia 100sztuk
Ogłoszenie
2017-03-31
Zakaz wędkowania na zbiorniku Biała Pań 30.03.2017 07.04.2017
OGŁOSZENIE
2017-01-26
Zarząd Sekcji Wędkarskiej przy KLA zawiadamia, że w dniu 18 lutego 2017 r. o godz.10:00 odbędzie się zebranie sprawozdawcze Sekcji.
 
Miejsce zebrania – stołówka warsztatu KPT.
Życzenia Świąteczne
2016-12-22
Radosnych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności w 2017 roku
życzy
  SekcjaWędarska
2016-09-03 Wyniki w Zawodach Wędkarskich
2016-09-06

 – Biała Panieńska –

dn. 03 - 09 - 2016 r.

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Punkty

Ilość w szt.

1

Dudkowski Zenon

1840

52

2

Ligocki Kazimierz

1215

43

3

Walczyński Ieneusz

1075

20

4

Knop Leon

765

31

5

Jarzębski Zbyszek

520

3

6

Tadeusiak Henryk

510

5

7

Kotwica Bogdan

475

8

8

Bazan Dariusz

450

2

9

Montelatyc Piotr

435

2

10

Grodzińska Monika

430

7

11

Raczyk Jan

410

1

12

Montelatyc Zdzisław

410

5

13

Lipiński Cezary

405

2

14

Stanoch Eugeniusz

395

1

15

Pawlak Sławomir

395

2

16

Matuszczak Krzysztof

380

1

17

Baszczyński Łukasz

100

1

 

Graczyk Bernard

0

0

 

Jochan Włodzimierz

0

0

 

Linkowski Aleksander

0

0

Wszystkie wydarzenia »